Już od dłuższego czasu dzieci z klas III przygotowują się do dnia Pierwszej Komunii Świętej, który w naszej parafii będzie w niedzielę – 21 maja.

Otoczmy dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.

W dniach od 12 do 15 maja odbywała się parafialna pielgrzymka po sanktuariach Polski. Centralnym miejscem było sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanym w stulecie objawień Maryi.

15 maja dzieci z klas IV przeżywały swoją I rocznicę Komunii Świętej. Podczas Mszy świętej wieczornej dziękowały Bogu za możliwość przystępowania do stołu Eucharystii.

13 maja minęło sto lat od objawień Matki Bożej w Fatimie. Wieczorem zgromadziliśmy się w naszym kościele na wspólnym nabożeństwie fatimskim, aby podczas modlitwy różańcowej wypraszać pokój na świecie.