3 czerwca w Kościele obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Wzorem lat minionych sprzed rozpoczęcia pandemii w stężyckim Amfiteatrze odbyła się Msza Święta, po której w procesji eucharystycznej przeszliśmy ulicami Stężycy do kościoła parafialnego.
Dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w budowę i dekorowanie czterech ołtarzy i swoich domów, za wszelką pomoc w zorganizowaniiu tegorocznej procesji. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział.

W sobotę 15 maja oraz w niedzielę 16 maja kilkadziesiąt dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpiło do I Komunii Świętej. Dziękujemy Rodzicom, Katechetom za trud duchowego przygotowania  dzieci do tego ważnego dnia w ich życiu.

4 kwietnia obchodziliśmy w Kościele uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Dni poprzedzające i sama uroczystość wielkanocna to najważniejsze dni dla chrześcijan.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, obecność i pomoc w przygotowaniu tych dni, zwłaszcza liturgii Triduum Paschalnego.

Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu:

•  8.00 i 17.30 dla dorosłych
  • 16.00 w Gostomiu
  • 16.30 dla dzieci
  • 19.30 dla młodzieży

Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu:

• 16.15 w Stężycy
  • po mszy św. o 9.30 w Gostomiu