INTENCJE MSZALNE

 

(14 – 21 kwietnia 2024)

 

 

 

III NIEDZIELA WIELKANOCY – BIBLIJNA – 14 KWIETNIA

 

8.00 + Teresa i Paweł Bronk oraz Monika i Maksymilian Orlikowscy.

 

9.30 (Gostomie) 1/ + Maria (6 rocz. śm.) i Bronisław Etmańscy.

 

                    2/ + Ryszard (2 rocz. śm.) i Bronisława Sarach.

 

11.00 w intencji parafian.

 

13.00 + Helena i Leon (4 rocz. śm.) Cieszyńscy.

 

17.00 + Zofia i Marian Jaworscy.

 

PONIEDZIAŁEK – 15 KWIETNIA

 

7.00 + Stanisław, Helena, Ryszard Hinc.

 

18.00 1/ + Maria Ziegert (11 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.

 

          2/ + Jadwiga (ur.) oraz zmarli z rodziny Duzowskich i Diks.

 

WTOREK – 16 KWIETNIA

 

7.00 z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,

 

          dla Ewa i Piotr Kulaszewicz w 30 rocznicę sakramentu małżeństwa i ich rodziny.

 

18.00 1/ + Gabriela Naczk (37 rocz. śm.).

 

          2/ + Daniela i Tadeusz Mach.

 

ŚRODA – 17 KWIETNIA

 

7.00 + Jan Białołęcki oraz zmarłych rodziców Stefania i Lucjan Lubińscy.

 

16.00 + zmarłych nauczycieli, pracowników, uczniów z ZKiW w Stężycy,

 

          oraz za zmarłych z rodzin obecnie pracujących nauczycieli i pracowników szkoły.

 

18.00 1/ + Barbara (10 rocz. śm.) Alojzy i Jan Hinca.

 

          2/ + Marian Czapiewski (31 rocz. śm.).

 

CZWARTEK – 18 KWIETNIA

 

7.00 z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,

 

          opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla kapłanów posługujących w parafii.

 

18.00 1/ + Bolesław (ur.) i Stefania Cichosz oraz Kazimierz.

 

          2/ + Antoni Stanisławski (33 rocz. śm.), Władysław, Agnieszka i Mateusz Cichosz.

 

PIĄTEK – 19 KWIETNIA

 

7.00 + Anna i Brunon Mielewczyk.

 

18.00 + Kazimierz Płotka (23 rocz. śm.), rodzice Rozalia i Józef oraz Regina, Józef, Stefania.

 

20.00 1/ + Bronisław Jank oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo.

 

          2/ o szczęśliwy przebieg operacji i łaskę zdrowia dla Mai.

 

SOBOTA – 20 KWIETNIA

 

7.00 + Klara (ur.) i Franciszek Kneba.

 

18.00 1/ + Antoni Tempski (23 rocz. śm.), rodzice, Maria, Stanisław i Witold.

 

          2/ + Franciszka i Edmund Zaborowscy oraz Leon Zielke i Gerard Stenka.

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – DOBREGO PASTERZA – 21 KWIETNIA

 

8.00 + rodzeństwo i zmarli z rodziny Mielewczyk.

 

9.30 (Gostomie) 1/ + Edmund Chrapkowski (20 rocz. śm.).

 

                    2/ z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,

 

                    dla Maria i Zygmunt Trela w 45 rocznicę sakramentu małżeństwa.

 

11.00 w intencji parafian.

 

13.00 + Jan Cichosz i rodzice z obojga stron.

 

17.00 1/ + Władysław Cyrzan.

 

          2/ + Klara i Józef oraz zmarli z rodziny Michalak.