INTENCJE MSZALNE (05 - 12.11. 2017)

 

NIEDZIELA (5 listopada)

8.00 ++ rodzice Apolonia Bolesław i Jan Diks

9.30 (Gostomie) ++ chrześniacy: Grzegorz i Czesław oraz dusze czyśćcowe

11.00 w intencji parafian

13.00 ++ rodzice Barbara (15 r. śm.) Edward Wydrzyccy,

            dziadkowie Antonina Roman Sadurscy, brat Krzysztof i w intencji Klary

17.00 ++ Maks Franciszek Tobolewscy i Aleksander

 

PONIEDZIAŁEK

  7.00 ++ Stefania (4 r. śm.) Edmund i bracia: Mirosław Paweł Stanisław Żywiccy

18.00 ++ Maria Knapek i zmarli z rodziny Gruchała

WTOREK

  7.00 ++ Marian Zenon Leokadia Czapiewscy, Stefania Jan Butowscy i dusze czyśćcowe

18.00 + Antoni Cylke – 1 r. śm.

ŚRODA

  7.00 dziękczynna, o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz zgodę w rodzinie

           w 53 r. ślubu Haliny i Leona Kulwikowskich

18.00 ++ rodzice Józef (34 r. śm.) Rozalia, Paulina oraz zmarli z rodziny Klinkosz i Płotka

CZWARTEK

  7.00 ++ zmarłe członkinie z Róży Nawiedzenia NMP

17.00 + Stanisław Wiedemann – 30 dzień po śmierci

PIĄTEK

18.00 Msza św. zbiorowa za Zmarłych

20.00 ++ rodzice Leon (30 r. śm.) Augustyna i brat Leon

SOBOTA

  7.00 ++ brat Stanisław, rodzice Helena Władysław i zmarli z rodziny Zaborowskich

18.00 dziękczynna za zdrowie, otrzymane łaski z prośbą o opiekę NMP

          i błogosławieństwo Boże w 54 r. Ślubu Moniki i Franciszka Felskowskich

 

NIEDZIELA (12 listopada)

  8.00 ++ Paweł, Ignacy oraz zmarli z rodziny Bronk, Orlikowskich i Kropidłowskich

  9.30 (Gostomie) dziekczynna, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Kupper

11.00 w intencji parafian

13.00 ++ Zbigniew Lewna, rodzeństwo i zmarli z rodziny z obojga stron

17.00 ++ Jan Diks (ur.) i zmarli z rodziny z obojga stron

 

INTENCJE MSZALNE (12 - 19.11. 2017)

 

NIEDZIELA (12 listopada)

  8.00 ++ Paweł, Ignacy oraz zmarli z rodziny Bronk, Orlikowskich i Kropidłowskich

  9.30 (Gostomie) dziękczynna, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Kupper

11.00 w intencji parafian

13.00 ++ Zbigniew Lewna, rodzeństwo i zmarli z rodziny z obojga stron

17.00 ++ Jan Diks (ur.) i zmarli z rodziny z obojga stron

 

PONIEDZIAŁEK

  7.00 + Tadeusz Wandtka – 2 r. śm.

18.00 o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Zaborowskich

WTOREK

  7.00 ++ rodzice Edmund (ur.) Zofia (ur.) Kulaszewicz i Franciszek Gański

18.00 ++ Marta Antoni Sikorscy

ŚRODA

  7.00 ++ Rozalia Klara Jan Matyka

18.00 ++ rodzice Waleska Franciszek Runowscy, dziadkowie i dusze czyśćcowe

CZWARTEK

  7.00 ++ Alfons (25 r. śm.) Anna Maciej Wrycza, brat i szwagrowie

18.00 + Edmund Lubecki (im.)

PIĄTEK

  7.00 ++ Henryk (23 r. śm.) Zbigniew Domaradzccy i rodzice

18.00 Msza św. zbiorowa za Zmarłych

20.00 dziękczynna i o błogosławieństwo Boże w 19 r. małżeństwa – Wiesława i Wojciech Tusk

SOBOTA

  7.00 o błogosławieństwo Boże dla rodziny Justyny i Grzegorza

18.00 dziękczynna i o błogosławieństwo Boże w 55 lecie małżeństwa – Gertruda i Jan Piepiórka

 

NIEDZIELA (19 listopada)

  8.00 + Paweł Bronk

  9.30 (Gostomie) ++ Edmund Mański i rodzice z obojga stron

11.00 w intencji parafian

13.00 ++ Jan Klementyna Gierszewscy

17.00 ++ Zofia Jadwiga Tadeusz Franciszka