Proboszcz:

 

 

 

Ks. Bogdan Lipski, ur. 6 sierpnia 1950 r. w Pinczynie, lic. teol., kapelan honorowy Jego Świątobliwości Ojca Świętego, kanonik gremialny Kapituły Kolegiackiej Kamieńskiej, wyświęcony na kapłana 23 maja 1974 r., ustanowiony proboszczem w Stężycy, dnia 1 września 1996 r.

 

 

 

 

 Wikariusz:

 

 

Ks. Piotr Kotras, ur. 28 lipca 1991 r. w Świeciu, mgr teol., wyświęcony na kapłana 3 czerwca 2017 r., ustanowiony wikariuszem w Stężycy 20 sierpnia 2017 r.