INTENCJE MSZALNE (2 - 9 maja 2021)

 

 

 

NIEDZIELA (2 maja)

 

8.00 ++ Teresa Paweł, Jan Monika Orlikowscy, Stefan Agata Maksymilian

 

9.30 (Gostomie) + Zygmunt Laska (ur.)

 

11.00 w intencji parafian i maturzystów

 

13.00 ++ Rozalia Jan Józef Wanda Mielewczyk i Władysława

 

17.00 + Tadeusz Dawidowski i o zdrowie dla Izabeli

 

 

 

PONIEDZIAŁEK (3 maja), uroczystość NMP Królowej Polski

 

8.00 dziękczynna i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży NMP Krolowej Polski

 

9.30 (Gostomie) ++ Julianna Michał Józef Hinca

 

11.00 w intencji mieszkańców Zgorzałego w rocznicę poświęcenia figury NMP,

 

++ ks. Konrad Lubiński i dusze czyśćcowe

 

13.00 ++ Stefania (ur.) Franciszek Częstkowscy

 

17.00 + Łukasz Dąbrowski – 14 r. śm.

 

 

 

WTOREK

 

7.00 1/ ++ Jan Siwek (ur.) i rodzice chrzestni

 

       2/ + Rudolf Pinkowski – 30. dzień po śmierci

 

18.00 dziękczynna, o błogosławieństwo Boże, zdrowie dla rodziny Kruca i + Brunon

 

ŚRODA

 

7.00 ++ Jadwiga (4 r. śm.) Gerard Peplińscy

 

18.00 1/ ++ Stefania (1 r. śm.) Franciszek Mańscy

 

        2/ ++ Monika (18 r. śm.) Leon Stefan Jerzy Lica i Mieczysław

 

CZWARTEK

 

7.00 ++ Bronisława Władysław Jan Szuta i zmarli z rodziny z obojga stron

 

16.30 (Gostomie) ++ Anna Józef Blok

 

18.00 ++ Jadwiga (ur.) Augustyn Ryszard Stanisław Hinca

 

PIATEK

 

7.00 dziękczynna, o błogosławieństwo Boże dla Andrzeja (ur.) i Pauliny (ur.)

 

16.15 + Zbigniew Lewna

 

18.00 + Leon Laska – 21 r. śm.

 

20.00 ++ Marek (ur.) Alojzy Głodowscy

 

SOBOTA

 

7.00 + Ludwik - 10 r. śm.

 

16.00 dziękczynna i o błogosławieństwo Boże

 

             w 50 lecie małżeństwa - Urszula i Franciszek Serkowscy

 

18.00 ++ Stefania Jan Cylke

 

NIEDZIELA (9 maja)

 

8.00 + Helena Pek – 30. dzień po śmierci

 

9.30 (Gostomie) + Zofia Wica – 4 r. śm.

 

11.00 w intencji parafian

 

13.00 ++ Władysława (8 r. śm.) Kazimierz Stanisław Gańscy i Alojzy Bober

 

15.00 ++ Zygmunt Leon i Leon Dominik

 

17.00 ++ Zbigniew Lewna, rodzeństwo i rodzice