INTENCJE MSZALNE (1219 września 2021)

 

NIEDZIELA (12 września)

 

8.00 ++ Wanda (30 r. śm.) Józef i zmarli z rodziny Dzwonkowskich

 

9.30 (Gostomie) ++ Bronisław (48 r. śm.) Antoni Etmańscy

 

11.00 w intencji parafian

 

13.00 ++ Antoni (ur.) Józef Aniela Stanisławscy i Maria Knapek

 

17.00 + Zbigniew Lewna

 

PONIEDZIAŁEK

 

7.00 ++ Helena (6 r. śm.) Leon oraz zmarli z rodziny Cichosz i Wick

 

18.00 1/ ++ Brunon ( 31 r. śm.), Marek Chudzik, Danuta Szuta

 

                     oraz zmarli z i rodziny Główczewskich i Korda

 

        2/ ++ Agnieszka (9 r. śm.) Władysław Bronisław Kuper

 

WTOREK

 

7.00 1/ dziękczynna i o błogosławieństwo Boże w 46 r. małżeństwa – Wanda i Franciszek

 

      2/ dziękczynna, o błogosłwieństwo Boże i zdrowie dla Leszka i Tadeusza

 

18.00 (Gostomie) w intencji parafian

 

ŚRODA

 

7.00 ++ Franciszek (ur.) Klara Kneba i Edmund

 

18.00 dziękczynna, o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP w 20 lecie małżeństwa

 

            – Aleksandra i Kazimierz

 

CZWARTEK

 

7.00 ++ Małgorzata (2 r. śm.) Bronisław Treder i Mariola

 

18.00 dziękczynna i o błogosławieństwo Boże w 15 lecie małżeństwa – Małgorzta i Marcin Szyca

 

PIĄTEK

 

7.00 + Ks. Konrad Lubiński – 22 r. śm.

 

18.00 dziękczynna i o błogosławieństwo Boże w 5 lecie małżeństwa – Judyta i Roman

 

       i o błogosławieństwo Boże dla rodziny Główczewskich i Łąckich

 

20.00 dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Jakuba (18. ur.) i Pauliny (30 ur.)

 

SOBOTA

 

7.00 ++ Elżbieta (11 r. śm.) oraz zmarli z rodziny Borysiewicz i Węsierskich

 

18.00 1/ ++ Rozalia Jan Mielewczyk, Władysława, córka Danuta i wnuk Łukasz

 

        2/ dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Heleny w 70. ur.

 

NIEDZIELA (19 września)

 

8.00 ++ Teresa Paweł Bronk

 

9.30 (Gostomie) dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży NMP Bolesnej

 

11.00 w intencji parafian

 

13.00 ++ Ks. Leopold Pelagia Leon Pikarscy i Marta Wyszecka

 

17.00 ++ Edmund Lubecki (13 r. śm.) i Wiesław