W dniach od 22 do 24 listopada w naszej parafii odbywały się rekolekcje, w tym roku wyjątkowe, ponieważ były one odnowieniem misji świętych, które odbywaliśmy w zeszłym roku. Rekolekcjonistą jak przed roku był ks. prałat Marian Szczepiński. W swoich naukach, prowadził nas po górach w Ziemi Świętej. Pierwszego dnia byliśmy na Górze Kuszenia, gdzie od Chrystusa uczyliśmy się przezwyciężać nasze pokusy, którymi nieustannie nęci nas szatan. Drugiego dnia ojciec rekolekcjonista zaprowadził nas na Górę Zatracenia, na której tak często współczesny człowiek po raz kolejny próbuje stracić Jezusa jednak nieco inaczej bo przez swoje wybory, decyzje, które powodują, że oddalamy się od Niego. Zaś ostatniego dnia byliśmy na Górze Błogosławieństw, gdzie każdy kto wypełnia wolę samego Jezusa może doświadczyć szczęścia, które jest zapisane w każdym z nas. Nich święty czas rekolekcji, który przeżyliśmy przyniesie w nas obfite owoce w postaci przemiany serca.