19 maja miała miejsce w naszej parafii wizytacja ks. Biskupa Wiesława ŚMIGLA. Odbywa się ona co pięć lat. W ciągu dnia ks. Biskup odwiedził rodzinę jednego z kapłanów pochodzących z naszej parafii, szkołę – gdzie spotkał się z jedną klasą na lekcji czy mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Miało również miejsce spotkanie z przedstawicielami parafii. Po południu na nabożeństwie majowym poświęcił dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej książeczki. A na zakończenie wizytacji ks. Biskup sprawował Mszę świętą, podczas której młodzież z klas III gimnazjalnych przyjęła sakrament bierzmowania.

Przejdź do galerii - spotkanie w szkole

Przejdź do galerii - wizyta w Domu Pomocy Społecznej

Przejdź do galerii - spotkanie z przedstawicielami parafii

Przejdź do galerii - Nabożeństwo majowe dla dzieci z klas III

Przejdź do galerii - Bierzmowanie